Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Regał Timon

Kolekcja Timon dzięki prostej formie i ozdobnym detalom wpisuje się w nowoczesne aranżacje pokoju dziecięcego.

  • W usypianiu dziecka sprawdzi się łóżeczko Timon, którego powierzchnia spania jest równa 140×70 cm. W trosce o bezpieczeństwo Twojego dziecka łóżeczko wyposażyliśmy w szczebelki, które uniemożliwią mu samodzielne wychodzenie. Gdy dziecko będzie starsze możesz usunąć dwa szczebelki, ułatwiając mu swobodne poruszanie się po domu.
  • Stelaż posiada trzystopniową regulację wysokości wkładu materaca, więc rośnie wraz z dzieckiem. Do łóżeczka Timon idealnie dopasowany jest materac Dobranocka lub materac Mulan.
  • Konstrukcja łóżeczka spełnia normy bezpieczeństwa.
  • Połączenie kolorystyczne bieli i buk iconic zostało przełamane listwą z dekorem w koniki. Takie wybarwienie stanowi bazę modnej aranżacji.
  • W roli nóżek sprawdzają się przedłużone i zaoblone listwy boczne.
  • W centrum pokoju postaw łóżeczko Timon, a dookoła pozostałe meble z kolekcji. Stwórz przyjazne środowisko dla swojego dziecka.

CECHY

Szerokość: 80 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 146 cm
Materiał: płyta meblowa
Waga: 41,5 kg

 

Dziecięce

Regał Timon – zabawki w zasięgu rączek

Nowoczesna kolekcja Timon została stworzona z myślą o najmłodszych. Charakterystyczne zaoblone rogi oraz miękkie, rzemykowe uchwyty sprawdzą się zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia maluszka. Bezpieczeństwo łóżeczka jest potwierdzone atestem. Utrzymane w kolorystyce bieli i buk iconic tworzą bazę dla ozdobnej aplikacji w motyw przewodni koników, które urozmaicają gładkie powierzchnie frontów. Kolekcja dedykowana dla niemowlaka, może towarzyszyć mu na wielu etapach rozwoju.

Cena od

399,-