solo czy w zestawie?
Regał Hesen
solo czy w zestawie?
Regał Hesen
Styl skandynawski charakteryzuje się ładem aranżacyjnym, prostotą i funkcjonalnością. Jeśli estetyka takich wnętrz przemawia do Ciebie i chcesz przenieść ten klimat do pokoju młodzieżowego, sypialni czy przedpokoju to kolekcja Hesen jest idealnym rozwiązaniem.
Regał Hesen pozwoli Ci skończyć raz na zawsze z chaosem i porozrzucanymi ubraniami czy obuwiem. Regał dostępny jest w dwóch zestawieniach kolorystycznych – modrzew sibiu jasny/sosna larico oraz grafit/dąb artisan. Wybierz wariant, który bardziej określa Twój gust. Wysoki regał Hesen posiada 1 drzwi otwierane na lewą stronę, za którymi skrywa się 5 półeki idealnych na obuwie, plecak czy torebkę. System cichego domyku, który pozwala na bezgłośne zamykanie drzwi.
Regał Hesen to mebel funkcjonalny, stylowo wykonany i uniwersalny, będący doskonałym uzupełnieniem sypialni, pokoju młodzieżowego czy przedpokoju. Świetnie prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i innymi meblami z tej kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 44 cm |
|---|---|
| Wysokość | 203 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość szuflad | 0 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, energooszczędne oświetlenie LED |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem |
| Dostępne warianty | M253-REG1D/20/7-GF/DASN, M253-REG1D/20/7-MSJ/SOL |


















