Nowoczesna konstrukcja

Meblościanka Assen

Jesteś w trakcie aranżowania salonu? Chcesz, żeby był utrzymany w nowoczesnym stylu? Z kolekcją Assen urządzisz swoje wymarzone wnętrze. Prosta stylistyka mebli oraz ich wysoka funkcjonalność sprawdzi się w zabudowie pokoju gościnnego. Szukasz gotowego rozwiązania? Meblościanka Assen to kompozycja, w której znajdzie się miejsce do przechowywania i eksponowania.

Żaden salon nie może obyć się bez… telewizora. Wydziel dla niego specjalne miejsce – nad dwoma szafkami RTV. W ich pobliżu ustaw wysoką witrynę, która sprawdzi się w przechowywaniu dokumentów, alkoholu i dekoracji. Za przeszklonym frontem możesz ustawić ozdobne wazony i figurki ceramiczne, przywiezione z ostatniej podróży. W roli ekspozytora sprawdzi się także otwarta szafka i witryna wisząca. Drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką, ale niekoniecznie chcesz by szpeciły wygląd salonu, warto schować w wiszącym regale.

O odpowiednią oprawę ekspozycji zadba oświetlenie LED, dostępne w opcji.

Znasz już funkcjonalności nowoczesnej meblościanki do salonu, a co z jej wyglądem? Laminowane fronty w kolorze biały połysk oprawiono w korpus w kolorze biały/biały połysk. Mocnym akcentem jest czarna listwa – rama witryn, która przyciąga spojrzenia do ich zawartości. Ozdobą całości są czarne, proste uchwyty.

Akcesoria z cichym domykiem zamykają się niemal bezszelestnie, dając upragnioną ciszę.

Meblościankę Assen możesz rozbudować o dodatkowe elementy. Sprawdź kolekcję, wybierz poszczególne bryły i stwórz własną zabudowę.

Meblościanka Assen składa się z:

  • Witryna  REG1W1D – 90/44/200 cm  (szer./gł./wys.)
  • Szafka RTV RTV1S – 40/50/100 cm (szer./gł./wys.) 2 szt.
  • Szafka  wisząca S513-SFW1D – 40/37/130 cm (szer./gł./wys.)
  • Witryna  wisząca S513-SFW1W– 40/37/130 cm (szer./gł./wys.)
  • Szafka wisząca S513-SFW/4/10 – 100/28/40 cm  (szer./gł./wys.)

Informacje dodatkowe

Głębokość

50 cm

Szerokość

290 cm

Wysokość

200 cm

Funkcje

domykanie frontu, oświetlenie LED dostępne w opcji, płynne domykanie szuflad, witryny ze szkła hartowanego

Materiał

folia, metal, płyta meblowa, szkło, tworzywo

Kolor

biały/biały połysk

Kod produktu

S513-ASSEN_1-BI/BIP