Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Wypełnienie lateksowe

Surowiec otrzymany w całości z naturalnego mleczka kauczukowego lub połączenia lateksu naturalnego i syntetycznego. Jest elastyczny, sprężysty i dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Ma wysoką odporność na odkształcenie i właściwości antybakteryjne.

Warstwa kokosu

W pełni naturalny surowiec pochodzący z łupiny orzecha kokosowego. W materacach stosowany jest w celu zwiększenia ich twardości i usztywnienia całej konstrukcji. Wjest niezwykle trwały, przez co znacznie wydłuża żywotność materaca.

Trzy strefy twardości

Materac o zróżnicowanych 3 strefach twardości. Zastosowanie strefowości w materacu umożliwia utrzymanie poszczególnych części ciała w odpowiednim ułożeniu

Kolekcja Janpol

Materac Zeus

Zeus to dwustronny materac lateksowy o wzmocnionej budowie, w którego konstrukcji zastosowane zostały płyty kokosowe.

Wnętrze materaca tworzy warstwa lateksu o trzech zróżnicowanych strefach twardości i zwiększonej gęstości, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do kształtów ciała. Lateks użyty do produkcji materaca Zeus jest gwarantuje stabilne podparcie, co pozwoli Ci na swobodne poruszanie się we śnie, przy zdrowym ułożeniu kręgosłupa. Dodatkowo, co ważne, posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy, więc jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Maty wykonane z włókien pochodzących z łupiny orzecha kokosowego, okrywające warstwę lateksu, gwarantują stabilne podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu osoba śpiąca na takim materacu nadmiernie się nie poci, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Włókna kokosowe to materiał naturalny, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w nich specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Zastosowane w materacu maty kokosowe zwiększają trwałość produktu, który dzięki nim po wielu latach użytkowania praktycznie nie ulega zużyciu.

Materac Zeus możesz użytkować z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność. A ponad to jest materacem rehabilitacyjnym, sprzedawanym z obniżoną, 8 % stawką VAT. Zatem mogą z niego korzystać również osoby ze schorzeniami i bólami kręgosłupa. Zeus to opcja zdrowego i bezpiecznego snu zamknięta w trwałej, ale wygodnej konstrukcji.

Pokrowiec pikowany Shenergy Premium dedykowany do materaca Zeus wykonany jest z delikatnego dla skóry materiału. W swoich włóknach zawiera ujemnie naładowane jony – aniony (-). Aktywne czynniki pokrowca przenikają przez prześcieradło oraz piżamę i docierają do ciała ludzkiego. Aniony kierują się do dodatnio naładowanych kationów (+) i neutralizują je. Tak zaprojektowany system pozwala na relaksujący sen, pomaga niwelować bezsenność i sprzyja leczeniu artretyzmu.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Cena od

609,-

Informacje dodatkowe

Szerokość

100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 80 cm, 90 cm

Długość

200 cm

Wysokość

18 cm

Twardość

Twardy

Rodzaj

Rehabilitacyjny

Typ

Lateksowy

Dodatkowe wypełnienie

Kokos