gwarancja dobrego snu
Łóżko Hesen 140
gwarancja dobrego snu
Łóżko Hesen 140
Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.
W kolekcji Hesen odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w stylowym i dobrze urządzonym wnętrzu. Zróżnicowane bryły o funkcjonalnościach dostosowanych do wymagań rodziny, ich neutralna kolorystyka oraz minimalistyczna forma pozwolą Ci stworzyć aranżację, która umili każdy dzień.
Sypialnia jest pomieszczeniem, które powinno być dopieszczone w każdym calu. W końcu to właśnie tam udajesz się na nocny odpoczynek czy w pełni zasłużoną drzemkę. Weekendowe leniuchowanie również wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego w Twoim królestwie relaksu nie może zabraknąć łóżka Hesen – mebla dla wielbicieli prawdziwych wygód.
Łóżko o powierzchni spania 140 × 200 cm tworzy komfortowe miejsce odpoczynku dla 2 osób. Wezgłowia pomogą Ci utrzymać w ryzach kołdrę i poduszki, które nocą lubią zsuwać się na podłogę. Wysokie wezgłowie posłuży Ci również za wygodne oparcie podczas wciągającej wieczornej lektury.
O dobry nastrój przed zaśnięciem możesz zadbać, otaczając się spokojnymi, wyciszającymi kolorami. Mamy tego świadomość, dlatego łóżko Hesen to połączenie bryły w kolorze grafit oraz górnych listew w wybarwieniu dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusu modrzew sibiu jasny i listwy w kolorze sosna larico. Subtelnego charakteru dodają mu linie frezów.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji sypialni, pokoju dziennego lub innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Wysokość | 95 cm |
| Długość | 207 cm |
| Powierzchnia Spania | 140×200 cm |
| Ilość szuflad | 1 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Materiał | metal, płyta wiórowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S515-LOZ1S/140-GF/DASN, S515-LOZ1S/140-MSJ/SOL |


















