Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Łóżeczko dziecięce Luca Baby

Łóżeczko Luca Baby – zaproś dziecko do krainy snów

Z kolekcją Luca Baby stworzysz wymarzoną skandynawską przestrzeń dla swojego malucha.

  • Po całym dniu poznawania świata przyszedł czas na sen. Przytulne łóżeczko Luca Baby zadba o bezpieczny i komfortowy sen Twojego maleństwa. Powierzchnia spania równa 140×70 cm sprawdzi się jako miejsce do spania dla maluszka, a gdy zacznie rosnąć możesz wyjąć 2 frontowe szczebelki ułatwiając mu samodzielne wychodzenie i wchodzenie do łóżeczka.
  • Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego dziecka, dlatego krawędzie wezgłowia są zaoblone tak, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Dodatkowym zabezpieczeniem są szczebelkowe boki, które zapobiegają samodzielnemu wychodzeniu z łóżeczka. Konstrukcja łóżeczka spełnia normy bezpieczeństwa.
  • Zwróć uwagę na jasną kolorystykę modrzew sibiu jasny, która będzie doskonałą bazą aranżacji pokoju zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.
  • Listwy ramiakowe stanowią ozdobę mebla i podkreślają skandynawski charakter kolekcji.
  • Stwórz przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi i dorastaniu wykorzystując rozbudowaną kolekcję Luca Baby.

Do łóżeczka możesz dokupić materace: materac Dobranocka lub materac Mulan.

CECHY

Długość: 145 cm
Szerokość: 76 cm
Wysokość: 90,5 cm
Powierzchnia spania 140×70 cm
Materiał: płyta meblowa
Waga: 39,95 kg

 

Dziecięce

Łóżeczko dziecięce Luca Baby

Te stylowe meble to połączenie prostych form i naturalnych, sprzyjających odpoczynkowi kolorów bieli i drewna. Proste bielone formy są uniwersalne i szybko nie wyjdą z mody. A co, gdyby urozmaicić je o kolorowe akcenty? Spójrz, jak wdzięcznie w ich towarzystwie prezentuje się radosny kolor ścian i dodatków.

Cena od

799,-