Dla maluszka

Łóżeczko Dreviso Baby

Przedmioty, którymi otaczasz siebie i swoich bliskich, wpływają na to, jak czujecie się każdego dnia. Zadbaj o komfortową przestrzeń dla swojego maluszka i wygodny sen dla siebie. Poznaj meble, które idealnie sprawdzą się w sypialni dorosłych i pokoju niemowlaka. Zawsze tez możesz stworzyć wspólną przestrzeń dla Waszej trójki.

Bezpieczny i spokojny sen maluszka

Prostota formy oraz neutralna kolorystyka kolekcji Dreviso Baby sprawiają, że otoczenie Twojego maluszka jest nie tylko nowoczesne, ale też funkcjonalne.

  • W pokoju dziecka nie może zabraknąć miejsca na przespane noce. Jak tylko Twoje maleństwo uśnie, połóż je w łóżeczku Dreviso Baby. Tym co je wyróżnia są wysokie i gęsto umieszczone szczebelki, które utrudnią wyjście z łóżeczka w pierwszych miesiącach, a gdy dziecko będzie bardziej samodzielne możesz wyjąć 2 frontowe szczebelki ułatwiając mu swobodne przemieszczanie.
  • Praktyczny stelaż będzie doskonałą bazą dla dedykowanego materaca Dobranocka lub materaca Mulan. Posiada trzystopniową regulację wysokości wkładu materaca, więc rośnie wraz z dzieckiem.
  • Konstrukcja spełnia normy bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz być pewna komfortu, jaki zapewniasz swojemu dziecku.
  • Mebel dziecięcy wykonano w przyjaznej, neutralnej bieli, a jej przełamaniem są górne listwy wezgłowia wykonane w wybarwieniu dąb Westminster. Te ozdobne krawędzie wykonano z litego drewna dębowego.
  • Role nóżek pełnią przedłużane listwy boczne.
  • Wyjątkowe łóżeczko Dreviso Baby możesz zestawić z innymi elementami kolekcji Dreviso, tworząc uniwersalną przestrzeń dla dziecka i rodziców.

Do łóżeczka możesz dokupić materace: materac Dobranocka lub materac Mulan.

Informacje dodatkowe

Kolor

biały/ dąb westminster

Długość

146 cm

Szerokość

80,5 cm

Wysokość

82,5 cm

Materiał

drewno, metal, płyta meblowa

Funkcje

moożliwoś wyjęcia 2 frontowych szczebli, spełnia normy bezpieczeństwa, trzystopniową regulację wysokości wkładu materaca, wysokie i gęsto umieszczone szczebelki

Powierzchnia Spania

140×70 cm

Kod produktu

S378-LOZ/140X70-BI/DWM

Credit Agricole CA baner 1280x250 1