Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia Top Line 260 – SP/SZG

Urządzasz swoją wymarzoną kuchnię? Na pewno wybrałaś już jej styl. Jeżeli szukasz nowoczesnych mebli kuchennych, to kolekcja Family Line z frontem Top Line Cię zachwyci swoją prostą linią i gładkimi frontami na wysoki połysk.

Komplet 260 Family Line Top Line zachwyci swoją funkcjonalnością. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Możesz wybrać rodzaj okapu – wolnowiszący czy pod zabudowę? Podnośniki gazowe w szafkach górnych zapewniają łatwy dostęp do ich zwartości. W opcji są dostępne podnośniki Free Flap.

Aby cieszyć się spójną zabudową dobierz blat o długości 260 cm, uchwyty T24 lubT40 (chromowane lub czarne) i listwę wieńczącą, które znajdziesz w naszej ofercie.

Szare meble kuchenne idealnie sprawdzą się w kuchniach nowoczesnych. Korpusy w kolorze szary grenola  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk.

Sprawdź elementy dodatkowe (opcja): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm wpisze się w zabudowę niewielkiej kuchni, ale też będzie dobrą bazą pod rozbudowę. Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie brw.pl.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

46-56 cm

Kolor frontu

Szary Połysk

Kolor korpusu

Szary Grenola

Skład zestawu

cokół 250×10 cm, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P x2

Sugerowane uchwyty

T24

Materiał

płyta MDF, płyta meblowa, tworzywo

Kod produktu

K10-TV_FL/260-SZG/SP

Uchwyty przewidziane dla kuchni

Kuchnie Family Line

Wiele zróżnicowanych modułów

Funkcjonalność i porządek w kuchni to podstawa. Kolekcja modułowych mebli kuchennych Iris z linii Family Line pomoże Ci lepiej zorganizować domowe gotowanie. Dzięki odpowiednio rozplanowanej przestrzeni przygotowanie popisowych dań będzie czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Kuchnia modułowa z szerokim wyborem frontów, szafek i blatów pozwoli optymalnie rozplanować pomieszczenie.

Realizacja już od 7 dni

Wybierając zestaw mebli kuchennych Iris, możesz spodziewać się szybkiego terminu realizacji - już od 7 dni. Fronty w kolorze matowej bieli lub nowoczesnej szarości uzupełnią korpusy w kilku inspirowanych naturą barwach do wyboru oraz blaty robocze w dwóch odcieniach drewna. Stylistyka kuchni najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych mieszkaniach.

Kuchnie Family Line
Kuchnie Family Line

Wyposażenie w standardzie

W podstawowej wersji wyposażenia znajdują się kosze cargo pełniące funkcję spiżarki, szafki, ociekarka oraz kosz na śmieci. W szafkach montowane są dwa systemy szuflad Samet: Sam Box, idealna np. na sztućce i niewielkie akcesoria oraz wzmocniona Smart Box o większej nośności (nawet do 65 kg). Obie serie pracują płynnie, bez trzaskania i bezpiecznie - Twoja pociecha nie przytnie sobie palca.

Bogaty wybór dodatków

Zestaw mebli kuchennych Iris uzupełniają praktyczne dodatki. Pomogą one zagospodarować przestrzeń. Do szuflady włóż wkłady na sztućce. W przestrzeni podszafkowej przydadzą się energooszczędne świetlówki LED. Półki i kosze w szafkach narożnych będą pełnić rolę magazynu. Segregacja śmieci stanie się dziecinnie prosta dzięki specjalnym koszom.

Kuchnie Family Line