Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia TAFNE

Relaks z bliskimi to nie tylko salonowe, wieczorne posiedzenia. Odpowiednio urządzona, nowoczesna kuchnia może także stać się oazą harmonii i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Co więcej, możecie ją sami wykreować! Dzięki programowi 3D Creator pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru, a samo projektowanie będzie dla Ciebie ogromną frajdą! Jeśli inspirują Cię nowoczesne aranżacje, postaw na serię Kuchnia Tafne!

W kuchnia Tafne macie do wyboru dwa stylowe odcienie frontów – biały połysk lub beż połysk. Pastelowe, neutralne barwy wprowadzą do kuchni spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ten efekt z pewnością wzmocnią aromaty gotujących się potraw lub świeżo palonych ziaren kawy. Decydujesz też o kolorach blatów i korpusów. Możesz bawić się kolorami i wybrać kompozycję, którą pokochają zarówno domownicy, jak i goście.

Kuchnie modułowe Family Line stworzono z myślą o funkcjonalnych rozwiązaniach, które ułatwią ich użytkowanie. Szeroka oferta wyposażenia pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo miejsca i perfekcyjnie zorganizować domową przestrzeń.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Kolor frontu

Beż Połysk, Biały Połysk

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Congo, Orzech Guarneri, Szary Grenola, Wenge

Sugerowane uchwyty

T32, T33

Materiał

folia finish, folia PVC, płyta MDF, płyta meblowa

Zastosowane szkło

Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front

Uwagi

zastosowanie uchwytu T33 tylko w szafce DC-15/82

Uchwyty przewidziane dla kuchni