Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia Sole 260 – BIP

Z kolekcją Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Możesz kupić gotowy zestaw lub skomponować własny.
Projekt kuchni rozpocznij od wyposażenia jej w komplet 260 Family Line Sole. To w nim znajdziesz podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. Dostajesz od nas dedykowaną szafkę pod zabudowę piekarnika, a sam dobierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub zawieś go solo. W standardzie znajdziesz podnośniki gazowe, a w opcji są dostępne podnośniki Free Flap.
Dobierz odpowiedni  blat o długości 260 cm (dostępny w opcji).
Komplet Family Line z frontami Sole optycznie rozjaśni i powiększy wnętrze. To dzięki jasnemu wybarwieniu – korpusu  w kolorze biały alpejski i lakierowanym frontom w kolorze biały połysk.
Cechą wyróżniającą jest zintegrowany uchwyt w kolorze frontu. Dzięki niemu całość prezentuje się nowocześnie. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.
Rozbuduj możliwości swojej kuchni! Sprawdź dostępne opcje: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
W skład kompletu Family Line Sole wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni oraz tej o większym metrażu, wystarczy że dobierzesz do niego pojedyncze elementy z oferty brw.pl.

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

46-56 cm

Kolor frontu

Biały Połysk

Kolor korpusu

Biały Alpejski

Skład zestawu

cokół 250×10 cm, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P x2

Sugerowane uchwyty

montowany fabrycznie

Materiał

płyta MDF, płyta meblowa, tworzywo

Kod produktu

K10-FH_FL/260-BAL/BIP

Kuchnie Family Line

Wiele zróżnicowanych modułów

Funkcjonalność i porządek w kuchni to podstawa. Kolekcja modułowych mebli kuchennych Iris z linii Family Line pomoże Ci lepiej zorganizować domowe gotowanie. Dzięki odpowiednio rozplanowanej przestrzeni przygotowanie popisowych dań będzie czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Kuchnia modułowa z szerokim wyborem frontów, szafek i blatów pozwoli optymalnie rozplanować pomieszczenie.

Realizacja już od 7 dni

Wybierając zestaw mebli kuchennych Iris, możesz spodziewać się szybkiego terminu realizacji - już od 7 dni. Fronty w kolorze matowej bieli lub nowoczesnej szarości uzupełnią korpusy w kilku inspirowanych naturą barwach do wyboru oraz blaty robocze w dwóch odcieniach drewna. Stylistyka kuchni najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych mieszkaniach.

Kuchnie Family Line
Kuchnie Family Line

Wyposażenie w standardzie

W podstawowej wersji wyposażenia znajdują się kosze cargo pełniące funkcję spiżarki, szafki, ociekarka oraz kosz na śmieci. W szafkach montowane są dwa systemy szuflad Samet: Sam Box, idealna np. na sztućce i niewielkie akcesoria oraz wzmocniona Smart Box o większej nośności (nawet do 65 kg). Obie serie pracują płynnie, bez trzaskania i bezpiecznie - Twoja pociecha nie przytnie sobie palca.

Bogaty wybór dodatków

Zestaw mebli kuchennych Iris uzupełniają praktyczne dodatki. Pomogą one zagospodarować przestrzeń. Do szuflady włóż wkłady na sztućce. W przestrzeni podszafkowej przydadzą się energooszczędne świetlówki LED. Półki i kosze w szafkach narożnych będą pełnić rolę magazynu. Segregacja śmieci stanie się dziecinnie prosta dzięki specjalnym koszom.

Kuchnie Family Line