Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia Older 260 – BIC/BAL

Marzysz o klasycznej kuchni jak z katalogu meblowego? Z linią mebli Family Line stworzysz estetyczną i funkcjonalną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.
Komplet 260 Family Line z frontami Older wyróżnia się klasyczną linią. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Zdecyduj czy okap chcesz zabudowany, czy wolnowiszący. Łatwy dostęp do zawartości szafek górnych zapewniają podnośniki gazowe (FreeFlap w opcji).
Dobierz dedykowane uchwyty T38 lub T44 (czarne lub chrom), blat o długości 260 cm oraz listwę wieńcząca, które są dostępne w opcji.
Meble kuchenne w białym kolorze łączą korpusy w kolorze biały alpejski  i fronty w kolorze biały canadian. Tym co je wyróżnia, są fronty typu ramiak, które podkreślają klasyczny styl.
Spraw, że  meble kuchenne Family Line 260 Older będą jeszcze bardziej praktyczne i dokup elementy dodatkowe, tj. wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie i półki do szafek narożnych.
Na komplet Family Line składa się 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach..
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm tworzy idealną zabudowę niewielkiej kuchni.  Potrzebujesz więcej miejsca do dyspozycji? Rozbuduj zestaw o pojedyncze elementy, które znajdziesz na brw.pl. Stwórz własną, komfortową zabudowę.

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

46-56 cm

Kolor frontu

Biały Canadian

Kolor korpusu

Biały Alpejski

Skład zestawu

cokół 250×10 cm, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P x2

Sugerowane uchwyty

T38, T44

Materiał

płyta MDF, płyta meblowa, tworzywo

Kod produktu

K10-TZ_FL/260-BAL/BIC

Uchwyty przewidziane dla kuchni

Kuchnie Family Line

Wiele zróżnicowanych modułów

Funkcjonalność i porządek w kuchni to podstawa. Kolekcja modułowych mebli kuchennych Iris z linii Family Line pomoże Ci lepiej zorganizować domowe gotowanie. Dzięki odpowiednio rozplanowanej przestrzeni przygotowanie popisowych dań będzie czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Kuchnia modułowa z szerokim wyborem frontów, szafek i blatów pozwoli optymalnie rozplanować pomieszczenie.

Realizacja już od 7 dni

Wybierając zestaw mebli kuchennych Iris, możesz spodziewać się szybkiego terminu realizacji - już od 7 dni. Fronty w kolorze matowej bieli lub nowoczesnej szarości uzupełnią korpusy w kilku inspirowanych naturą barwach do wyboru oraz blaty robocze w dwóch odcieniach drewna. Stylistyka kuchni najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych mieszkaniach.

Kuchnie Family Line
Kuchnie Family Line

Wyposażenie w standardzie

W podstawowej wersji wyposażenia znajdują się kosze cargo pełniące funkcję spiżarki, szafki, ociekarka oraz kosz na śmieci. W szafkach montowane są dwa systemy szuflad Samet: Sam Box, idealna np. na sztućce i niewielkie akcesoria oraz wzmocniona Smart Box o większej nośności (nawet do 65 kg). Obie serie pracują płynnie, bez trzaskania i bezpiecznie - Twoja pociecha nie przytnie sobie palca.

Bogaty wybór dodatków

Zestaw mebli kuchennych Iris uzupełniają praktyczne dodatki. Pomogą one zagospodarować przestrzeń. Do szuflady włóż wkłady na sztućce. W przestrzeni podszafkowej przydadzą się energooszczędne świetlówki LED. Półki i kosze w szafkach narożnych będą pełnić rolę magazynu. Segregacja śmieci stanie się dziecinnie prosta dzięki specjalnym koszom.

Kuchnie Family Line