Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia Iris 260

Rozpocznij aranżację kuchni od wyboru mebli kuchennych. Kolekcja Family Line pozwoli Ci stworzyć nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy, rozbuduj go lub skomponuj własny.
Komplet 260 Family Line z frontami Iris zawiera wszystko to, co ułatwi codzienne gotowanie. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Wybierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub okap wolnowiszący. W górnych szafkach zamontowano podnośniki gazowe, które możesz zamienić na FreFlap (opcja).
Bez czego nie może się obyć komfortowa zabudowa kuchni? Bez blatu! Wybierz ten o długości 260 (w opcji).
Jak optycznie powiększyć i rozjaśnić wnętrze? Za pomocą białych mebli! Front w kolorze biały super mat zestawiono z korpusem biały alpejski, z którym tworzy harmonijną całość.
Na uwagę zasługuje zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium, który ułatwi otwieranie szafek  nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.
Na komplet Family Line iris składa się 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się w małej i większej kuchni. Możesz rozbudować zestaw o pojedyncze elementy, które znajdziesz na brw.pl.

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Kolor frontu

Biały Super Mat, Ferro

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Szary Grenola

Skład zestawu

cokół 250×10 cm, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P x2

Sugerowane uchwyty

montowany fabrycznie

Materiał

płyta MDF, płyta meblowa, tworzywo

Kuchnie Family Line

Wiele zróżnicowanych modułów

Funkcjonalność i porządek w kuchni to podstawa. Kolekcja modułowych mebli kuchennych Iris z linii Family Line pomoże Ci lepiej zorganizować domowe gotowanie. Dzięki odpowiednio rozplanowanej przestrzeni przygotowanie popisowych dań będzie czystą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Kuchnia modułowa z szerokim wyborem frontów, szafek i blatów pozwoli optymalnie rozplanować pomieszczenie.

Realizacja już od 7 dni

Wybierając zestaw mebli kuchennych Iris, możesz spodziewać się szybkiego terminu realizacji - już od 7 dni. Fronty w kolorze matowej bieli lub nowoczesnej szarości uzupełnią korpusy w kilku inspirowanych naturą barwach do wyboru oraz blaty robocze w dwóch odcieniach drewna. Stylistyka kuchni najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych mieszkaniach.

Kuchnie Family Line
Kuchnie Family Line

Wyposażenie w standardzie

W podstawowej wersji wyposażenia znajdują się kosze cargo pełniące funkcję spiżarki, szafki, ociekarka oraz kosz na śmieci. W szafkach montowane są dwa systemy szuflad Samet: Sam Box, idealna np. na sztućce i niewielkie akcesoria oraz wzmocniona Smart Box o większej nośności (nawet do 65 kg). Obie serie pracują płynnie, bez trzaskania i bezpiecznie - Twoja pociecha nie przytnie sobie palca.

Bogaty wybór dodatków

Zestaw mebli kuchennych Iris uzupełniają praktyczne dodatki. Pomogą one zagospodarować przestrzeń. Do szuflady włóż wkłady na sztućce. W przestrzeni podszafkowej przydadzą się energooszczędne świetlówki LED. Półki i kosze w szafkach narożnych będą pełnić rolę magazynu. Segregacja śmieci stanie się dziecinnie prosta dzięki specjalnym koszom.

Kuchnie Family Line