Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia FIORE

Klasycznej kuchni chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ponadczasowy i uniwersalny symbol klasy – właśnie taka jest Kuchnia Fiore. Dzięki niej zyskasz stylowe pomieszczenie, gdzie magia tradycji zachwyci Cię od razu po przekroczeniu jej progu.

Fronty w odcieniu biały super mat z dekoracyjnym frezowaniem to kwintesencja elegancji i szyku. Przywodzą na myśl szlachetne, angielskie wystroje, w których ducha tradycji wyczuwa się w każdym detalu. W takim pomieszczeniu od razu nabierzesz ochoty na popołudniową herbatę z bliskimi. Uniwersalny kolor pozwoli Ci także na ciekawe kombinacje i zabawę barwami. Możesz stworzyć unikalną kompozycję i dobrać stylowy uchwyt, a uzyskasz klasyczną kuchnię, w której każda chwila stanie się przyjemnym doznaniem.

Kuchnia Fiore skrywa w sobie rozwiązania na miarę XXI wieku. Umożliwią Ci one komfortową pracę w kuchni oraz utrzymanie jej w czystości. Szafki, które wybierzesz posiadają pojemne, wysokie szuflady i wewnętrzne podziały – dzięki temu będziesz mieć wszystko pod ręką. Szafki narożne wyposażono zaś w odsuwane półki, które ułatwią dostęp do produktów, nawet jeśli umieścisz je głęboko.

Informacje dodatkowe

Kolor frontu

Biały Super Mat, Trufla Mat

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Congo, Orzech Guarneri, Szary Grenola, Wenge

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Materiał

folia PVC, płyta MDF, płyta meblowa

Sugerowane uchwyty

T44, T46, T47

Zastosowane szkło

Mleczne z elipsą, montaż fabryczny zaczepy z tworzywa

Listwa wieńcząca

Typ A w kolorach frontów

Uchwyty przewidziane dla kuchni