Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Wygoda każdego fnia

Krzesło Ikka

Jak wyobrażasz sobie swoją kuchnię lub jadalnię - przestronną, użytkową i modną? Jeżeli tak, to krzesło Ikka musi się w niej znaleźć. Jego ponadczasowa, prosta konstrukcja sprawdzi się zarówno w skandynawskich, nowoczesnych, jak i retro aranżacjach.
Krzesło Ikka to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią proste rozwiązania, które mają służyć, a nie zdobić. Krzesło do jadalni tworzy stelaż bukowy w kolorze dąb sonoma i wygodne, tapicerowane siedzisko dostępne w kilku kolorach: morskim, żółtym i białym – te połączenia są zawsze trendy!
Krzesło Ikka możesz zestawić ze stołem z tej kolekcji, jak i innymi dostępnymi w ofercie brw.pl. Zestawiaj je ze sobą, twórz ciekawe połączenia i… usiądź wygodnie!

Informacje dodatkowe

Szerokość

41 cm

Wysokość

81 cm

Głębokość

45 cm

Wysokość siedziska

47 cm

Głębokość siedziska

37 cm

Kolor

Wybarwienie drewna: dąb sonoma Tkanina: Eco Soft 1 White, Wybarwienie drewna: dąb sonoma, Tkanina: Otusso 10 Turquoise, Wybarwienie drewna: dąb sonoma, Tkanina: Otusso 14 Yellow

Materiał

drewno, ekoskóra

Kod produktu

D09-TXK_IKKA-TX069-1-ECO_SOFT_1_WHITE, D09-TXK_IKKA-TX069-1-TK_OTUSSO_10_TOURQUS, D09-TXK_IKKA-TX069-1-TK_OTUSSO_14_YELLOW