kuchnia w nowej odsłonie
Komplet Sole 260
kuchnia w nowej odsłonie
Komplet Sole 260
Z kolekcją Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Możesz kupić gotowy zestaw lub skomponować własny.
Projekt kuchni rozpocznij od wyposażenia jej w komplet Sole 260 z kolekcji Family Line. To w nim znajdziesz podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. Dostajesz od nas dedykowaną szafkę pod zabudowę piekarnika, a sam dobierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub zawieś go solo. W standardzie znajdziesz podnośniki gazowe, a w opcji są dostępne podnośniki Free Flap.
Dobierz odpowiedni blat o długości 260 cm (dostępny w opcji).
Komplet Komplet Sole 260 optycznie rozjaśni i powiększy wnętrze. To dzięki jasnemu wybarwieniu – korpusu w kolorze biały alpejski i lakierowanym frontom w kolorze biały połysk.
Cechą wyróżniającą jest zintegrowany uchwyt w kolorze frontu. Dzięki niemu całość prezentuje się nowocześnie. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.
Rozbuduj możliwości swojej kuchni! Sprawdź dostępne opcje: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
W skład kompletu Family Line Sole wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni oraz tej o większym metrażu, wystarczy że dobierzesz do niego pojedyncze elementy z oferty brw.pl.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Biały Połysk, jasny szary połysk |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | COK/250 x2, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 145.69 kg |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość drzwi | 11 |
| Dostępne warianty | K10-FH_FL/260-BAL/BIP, K10-FH_FL/260-BAL/XRAL7047 |
















