klasyka w najlepszym wydaniu
Komplet Older 265
klasyka w najlepszym wydaniu
Komplet Older 265
Urządzasz kuchnię i chcesz połączyć klasyczny wygląd mebli z nowoczesnym charakterem wnętrza? Wybierz kolekcję Family Line z frontami Older i stwórz swoją wymarzoną kuchnię.
Komplet Older 265 Family Line to gotowy zestaw, który daje ci dużo możliwości podczas aranżacji. Fronty z płyty MDF w kolorze biały canadian dają możliwość doboru dodatków w różnych odcieniach.
W skład Komplet Older 265 Family Line wchodzi : DL_60/207, D3S_40/82,DP_60/82,DM_45/71, DK_60/82, G_40/72, G_45/72, G_60/72 i cokoły (bez blatu, bez AGD i bez uchwytów).
Taka budowa oznacza, że układ w standardzie zawiera podręczną szufladę na sztućce, oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Konstrukcja mebli pozwala na dobór okapu wolno wiszącego modelu.
Dokup blat dostępny w opcji, który doskonale wpasuje się w całość konstrukcji i dopełni stylistyki mebli.
Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
Komplet Older 265 to zestaw mebli kuchennych o szerokości 265 cm sprawdzi się zarówno jako zabudowa niewielkiej kuchni oraz jako baza pod rozbudowę większej powierzchni. Dobierz inne elementy z bogatego systemu kuchennego Family Line i zagospodaruj całą dostępną przestrzeń.
Zwróć uwagę, że sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Biały Canadian |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | COK/250 x2, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 151.24 kg |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość drzwi | 11 |
| Dostępne warianty | K10-TZ_265_WL_BBL-BAL/BIC |















