funkcjonalny narożnik
Komplet narożny Verdi
funkcjonalny narożnik
Komplet narożny Verdi
Urządzasz kuchnię i zastanawiasz się czy postawić na estetykę czy funkcjonalność? To już nie problem, meble kuchenne Family Line łączą w sobie obie te cechy. Dzięki dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce do codziennego gotowania, a przechowywanie stanie się proste jak nigdy dotąd.
Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Verdi wyróżnia się klasyką i elegancją.
Nasz gotowy zestaw mebli kuchennych zabuduje twoją kuchnię w kształcie litery „L”. To kompozycja modułów, dzięki którym zarówno wyeksponujesz, jak i przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty. Przyprawy, produkty spożywcze i naczynia możesz schować w szafkach górnych. Dolne szafki wykorzystasz jako schowek na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.
Kompaktowy zestaw 270×180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew.
Komplet kuchenny daje możliwość doboru wolnowiszącego okapu lub dokupienia pasującej szafki okapowej z grupy Verdi.
Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też lustrzane odbicie – układ lewostronny.
Zabudowa w kolorze jasny szary mat sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach i daje możliwość dobrania dodatków w każdym kolorze. Dekoracyjna listwa dodaje meblom eleganckiego wyrazu.
W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B, D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.
Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Meble kuchenne Family Line z frontem Verdi dają ci możliwość zaaranżowania kuchni zgodnej z twoją wizją. Dobierz blaty i panele wykończające na brw.pl.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180 cm, 260 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82-207 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | jasny szary mat |
| Kolor korpusu | Szary Grenola |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | COK/250 x2, D_45/82, D3S_60/82_2SMB/SMB, DK2D/80/82, DKS_60/82_SMB/B, DL_60/207, DNW_105/82, DP_60/82_K, G_45/72 x2, G_45/72G_45/72, G_60/72, G_60/72G_60/72 x2 |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 268,72 kg |
| Ilość szuflad | 4 |
| Ilość drzwi | 9 |
| Dostępne warianty | K10-FL_NAR1_BBL-SZG/JSZM |
























