Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Komoda Timon

Organizer do pokoju dziecięcego

Nowoczesna kolekcja Timon wyróżniająca się zaokrąglonymi krawędziami, idealnie wpisze się w aranżacje pokoju dziecka.

  • Niezwykle praktyczna komoda Timon została stworzona do przechowywania dziecięcych ubranek, akcesoriów i pieluszek. W utrzymaniu porządku sprawdzą się 3 pojemne szuflady.
  • Stonowane wybarwienie mebli pozwoli stworzyć przyjazne otoczenie dla dziecka. Połączenie kolorystyczne buk iconic oraz frontów i korpusu w kolorze białym przełamano ozdobną aplikacją frontu drugiej szuflady.
  • Pętelki to ciekawa, a zarazem bezpieczna forma uchwytów, która sprawdzi się w pokoju maluszka.
  • Zestaw komodę dziecięcą Timon z pozostałymi elementami kolekcji i ciesz się spójną i przyjazną przestrzenią, w której będzie dorastała Twoja pociecha.

CECHY

Szerokość: 112 cm
Głębokość: 41,5 cm
Wysokość: 92 cm
Materiał: płyta meblowa/MDF
Waga: 50,8 kg

 

Dziecięce

Komoda Timon

Nowoczesna kolekcja Timon została stworzona z myślą o najmłodszych. Charakterystyczne zaoblone rogi oraz miękkie, rzemykowe uchwyty sprawdzą się zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia maluszka. Bezpieczeństwo łóżeczka jest potwierdzone atestem. Utrzymane w kolorystyce bieli i buk iconic tworzą bazę dla ozdobnej aplikacji w motyw przewodni koników, które urozmaicają gładkie powierzchnie frontów. Kolekcja dedykowana dla niemowlaka, może towarzyszyć mu na wielu etapach rozwoju.

Cena od

499,-