pojemny organizer
Komoda Malcolm
pojemny organizer
Komoda Malcolm
Komoda Malcolm to pomysłowa wariacja na temat mebli młodzieżowych. System łączy w sobie nowoczesne podejście do designu i tradycyjne wybarwienie. W pokoju młodzieżowym sprawdzi się pojemna komoda Malcolm. Do wykorzystania masz cztery praktyczne szuflady, a za frontami mebla znajdziesz cztery pojemne przegrody – dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Meble do pokoju młodzieżowego w stonowanym wybarwieniu dąb canyon monument przełamano frontem w kolorze szary wolfram. Graficzne akcenty w postaci wyrazistych nadruków literowych, sprawiają, że komoda prezentuje się bardzo oryginalnie. Poszczególne elementy kolekcji Malcolm można łączyć ze sobą w dowolny sposób, by idealnie dopasować ich układ do wymogów pomieszczenia i indywidualnych potrzeb dziecka.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 130 cm |
|---|---|
| Wysokość | 88 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Kolor | dąb canyon monument/szary wolfram/dąb canyon monument nadruk |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S325-KOM2D4S-DAMO/SZW/DAMON |




















