nowoczesna i funkcjonalna
Komoda Malcolm 4S
nowoczesna i funkcjonalna
Komoda Malcolm 4S
Kolekcja Malcolm to pomysłowa wariacja na temat mebli młodzieżowych. System łączy w sobie nowoczesne podejście do designu i tradycyjne wybarwienie. Komoda Malcolm doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym. 4 lekko wysuwane szuflady tworzą wiele miejsca, które możesz wykorzystać i zwiększyć przestrzeń użytkową w pokoju dziecka. Blat komody możesz dowolnie zagospodarować. To dobre miejsce na kilka pomysłowych dekoracji, ramki ze zdjęciami czy zabawki. Meble do pokoju młodzieżowego w stonowanym wybarwieniu dąb canyon monument przełamano akcentem w kolorze szary wolfram. Młodzieżowy charakter mebla nakreślają nowoczesne, literowe nadruki i duże, wygodne w użytkowaniu uchwyty w kolorze antyczny nikiel. Poszczególne elementy kolekcji Malcolm można łączyć ze sobą w dowolny sposób, by idealnie dopasować ich układ do wymogów pomieszczenia i indywidualnych potrzeb dziecka
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość | 87,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Kolor | dąb canyon monument/szary wolfram/dąb canyon monument nadruk |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S325-KOM4S/80-DAMO/SZW/DAMON |


















