do zadań specjalnych
Komoda Loksa
do zadań specjalnych
Komoda Loksa
Skandynawska aranżacja salonu i przedpokoju wymaga odpowiedniej oprawy. Stworzysz ją przy pomocy rozbudowanej kolekcji Loksa. To ona łączy ze sobą stonowaną kolorystykę i proste kształty z mocnymi akcentami w postaci stylowych uchwytów. Komoda Loksa docenisz za liczne półki ukryte w 3 szafkach oraz kompaktową szufladę, idealną na drobiazgi. To w niej możesz schować klucze, apaszkę lub serwetki. Na szerokim blacie możesz ustawić wszystko to, co warto wyeksponować – świece, lampiony, rodzinne zdjęcia, wazon, który dostałaś w prezencie. Jasny korpus w kolorze sosna andersen biała zestawiono z blatem w kolorze dąb grandson. Takie proste, wręcz bazowe połączenie kolorystyczne przełamują stylowe uchwyty. Dopełnieniem skandynawskiego stylu są ramy na frontach. Przestronna komoda Loksa do salonu to sprawdzony organizer na wszystkie przedmioty, po które często sięgasz. To w niej swoje miejsce mają naczynia, ozdoby i trunki
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 148 cm |
|---|---|
| Wysokość | 98,5 cm |
| Głębokość | 42,5 cm |
| Kolor | sosna andersen biała/dąb grandson |
| Funkcje | płynne domykanie frontów, płynne domykanie szuflad, 5 półek |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S455-KOM3D1S-APW |




















