do salonu i korytarza
Komoda Loksa
do salonu i korytarza
Komoda Loksa
Tak jak my zachwycasz się jasnymi, skromnymi pomieszczeniami, w których widać inspiracje Północą? Kolekcja Loksa sprawdzi się w Twoim domu, gdzie wprowadzi skandynawską nutę. Widać ją w prostych formach, jasnym wybarwieniu, ramiakowych frontach i mocnych uchwytach.
Komoda Loksa wyposażona w szeroką szufladę i dwudrzwiową szafkę to doskonałe miejsce nie tylko na drobne przedmioty, ale też te o całkiem sporych rozmiarach. Te ostatnie możesz poukładać na półce ukrytej za frontami. Możesz ją ustawić w salonie, gdzie sprawdzi się w przechowywaniu dekoracji i zastawy stołowej lub w przedpokoju, w którym zorganizuje czapki i buty.
Jasny korpus w kolorze sosna andersen biała został oprawiony w blat w kolorze dąb grandson. Fronty z ozdobną ramą podkreślają stylowe uchwyty. Takie zestawienie kolorystyczne sprawia, że z łatwością dobierzesz dodatki, które urozmaicą aranżację wnętrza.
Szukasz mebla, który ułatwi organizację wszystkich przedmiotów? Komoda z szufladą i 2 drzwiczkami sprawdzi się w tym idealnie
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 101,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 98,5 cm |
| Głębokość | 36,5 cm |
| Kolor | sosna andersen biała/dąb grandson |
| Funkcje | płynne domykanie frontów, 1 półka |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S455-KOM2D1S-APW |






















