szyk i elegancja
Komoda Maio
szyk i elegancja
Komoda Maio
Komoda Maio to mebel, który pomoże uporządkować twoją przestrzeń. Pojemne półki i trzy pakowne szuflady pomieszczą dużą ilość ubrań i akcesoriów. Stonowane kolory wpasują się w niejedną aranżację.
Cechy szczególne komody:
- zawiasy i szuflady z cichym domykiem
- metalowe uchwyty
- 3 szuflady
- 2 półki
- funkcjonalny blat
Zestaw komodę z innymi meblami z kolekcji Maio i zaaranżuj piękną sypialnię
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Wysokość | 89 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Kolor | dąb waterford/dąb czarny |
| Funkcje | 2 półki, płynne domykanie frontów, płynne domykanie szuflad |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | L139-KOM1D3S-DWF/DCA |




















