do minimalistycznego salonu i nie tylko
Komoda Hesen
do minimalistycznego salonu i nie tylko
Komoda Hesen
Dzięki kolekcji Hesen Twój pokój dzienny stanie się królestwem rodzinnego relaksu, długich rozmów i celebracji wspólnie spędzanego czasu. Niezależnie od tego, czy popołudnia w Twoim domu upływają na grach planszowych, wygłupach czy niekończących się dysputach, subtelna forma brył i spokojna kolorystyka zadbają o to, by wypełniała je przyjemna atmosfera.
Komoda Hesen sprawdzi się, jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza eleganckie akcenty. Aby Twój pokój dzienny nabrał charakteru, wyeksponuj drobiazgi o ciekawych kształtach i fakturach. Porcelana, kryształy, szkło… wszystko to, co pieczołowicie gromadzisz, znajdzie swoje miejsce za przyciągającym wzrok przeszkleniem.
Komoda o wymiarach 186 × 126 cm posiada:
– 2 szuflady,
– 3 szafki górne z frontami przeszklonymi szkłem hartowanym,
– 2 szafki dolne z zabudowanymi frontami,
– 5 półek wydzielających 10 przegródek ulokowanych wewnątrz szafek,
– oświetlenie LED dedykowane do szafek z transparentnymi frontami.
Bryła w kolorze grafit urozmaicona jest frezami w postaci wyżłobionych ramek. Blat w wybarwieniu dąb artisan zdobi rysunek doskonale odwzorowujący naturalne linie usłojenia drzewa. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico. W kompozycji udział biorą również punktowe uchwyty, które delikatnie zaznaczają swoją obecność.
Mebel posiada również dodatkowe funkcjonalności: zawiasy z systemem cichego domyku oraz prowadnice umożliwiające pełny wysuw szuflad.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego, sypialni lub innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 186 cm |
|---|---|
| Wysokość | 126 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość półek | 5 |
| Ilość drzwi | 4 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | S515-KOM3W2D2S/13/19-GF/DASN, S515-KOM3W2D2S/13/19-MSJ/SOL |
























