zakochaj się w funkcjonalności
Komoda Gent
zakochaj się w funkcjonalności
Komoda Gent
Kolekcja Gent rozkocha w sobie miłośników stylowych i modnych wnętrz. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym ukryjesz wiele domowych drobiazgów i wyeksponujesz dekoracje, postaw na przestronną komodę Gent. Do swojej dyspozycji masz 6 praktycznych szuflad i funkcjonalne półki, na których wyeksponujesz dekoracje. Stabilny blat mebla możesz dowolnie wykorzystać, a dzięki wykorzystaniu laminatu ma zwiększoną odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania. Komoda dostępna w sprzedaży w ciepłym kolorze dąb stirling z widocznym rysunkiem słojów i wyczuwalną fakturą prawdziwego drewna. Energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod półkami tworzy doskonałą bazę dla dekoracji i buduje w pomieszczeniu klimatyczną atmosferę. Nowatorska konstrukcja nabiera wyrazu dzięki, szerokim listwom okalającym korpus, uchwytom w kolorze stali i przeszklonym frontom wykonanym z wysokiej jakości, bezpiecznego szkła hartowanego. Najwyższy komfort użytkowania komody jest zasługą markowych zawiasów i prowadnic wyposażonych w system cichego domykania. Wśród elementów kolekcji Gent znajduje się wiele, zróżnicowanych brył, które możesz swobodnie ze sobą zestawiać i tworzyć wyjątkowe aranżacje swojego domu lub mieszkania
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 166 cm |
|---|---|
| Wysokość | 124,5 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 6 |
| Ilość półek | 2 |
| Kolor | dąb stirling |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad, energooszczędne oświetlenie LED |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | S228-KOM2W6S/13/17-DAST |






















