pozwoli Ci schować wszystko
Komoda Gent
pozwoli Ci schować wszystko
Komoda Gent
Kolekcja Gent w rozkocha w sobie miłośników stylowych i modnych wnętrz. Przestronna komoda Gent to pojemne miejsce na domowe bibeloty. Do swojej dyspozycji masz 4 przegrody oraz 3 funkcjonalne szuflady zlokalizowane w centralnej części mebla. Stabilny blat mebla możesz dowolnie wykorzystać, a dzięki wykorzystaniu laminatu ma zwiększoną odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne wynikające z codziennego użytkowania. Komoda dostępna w sprzedaży w ciepłym kolorze dąb stirling z widocznym rysunkiem słojów i wyczuwalną fakturą prawdziwego drewna. Uniwersalna barwa stworzy doskonałe tło dla dekoracji i dodatków w wielu odcieniach. Niska, masywna konstrukcja tej komody to wynik nowoczesnego podejścia do designu. Z pozoru klasyczna forma nabiera kształtu dzięki poziomym uchwytom w kolorze stali. Najwyższy komfort użytkowania komody jest zasługą markowych zawiasów i prowadnic wyposażonych w system cichego domykania. Wśród elementów kolekcji Gent znajduje się wiele, zróżnicowanych brył, które możesz swobodnie ze sobą zestawiać i tworzyć wyjątkowe aranżacje swojego domu lub mieszkania
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość półek | 2 |
| Kolor | dąb stirling |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | S228-KOM2D3S/9/20-DAST |






















