stylowy organizer do przedpokoju
Komoda Gent
stylowy organizer do przedpokoju
Komoda Gent
Prostota i elegancja – dwa słowa które najlepiej określają klasyczna kolekcję Gent, z którą zaaranżujesz wnętrze swojego domu. Niezależnie od par butów – miejsca na nie zawsze jest za mało. Stwórz więc dodatkowe dzięki dwudrzwiowej komodzie Gent. Wyposażona w 4 praktyczne półki tworzy idealne miejsce na kapcie dla gości i sezonowe japonki. Czapki, rękawiczki i artykuły pielęgnacyjne do butów możesz schować do 2 podręcznych szuflad. Blat komody to dobre miejsce na dekoracyjny wazon czy skrzynkę na klucze. Mebel w kolorze dąb stirling sprawia, że wnętrze zyskuje ciepłą oprawę. Widoczne usłojenie i wyczuwalna faktura drewna przyciąga spojrzenia miłośników natury. Metalowe uchwyty boczne listwy w roli nóżek stanowią subtelną ozdobę mebla. System cichego domyku sprawia, że fronty szafek i szuflad są dociągane do korpusu i łączą się z nim niemal bezszelestnie. Zestaw funkcjonalną komodę Gent z pozostałymi elementami kolekcji, dostosuj wnętrze do potrzeb swojej rodziny
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 101 cm |
|---|---|
| Wysokość | 100,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość półek | 4 |
| Kolor | dąb stirling |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | M244-KOM2D2S/10/10-DAST |


















