trwała i niezwykle wygodna
Kanapa Street IV
trwała i niezwykle wygodna
Kanapa Street IV
Rozkładana sofa STREET IV LUX 3DL gwarantuje zarówno spokojny sen, jak i doskonały relaks w ciągu dnia. Powierzchnia przeznaczona do spania jest równa, a w środku wypełniona sprężynami bonellowymi, które znacząco wpływają na poczucie komfortu. Relaks podczas siedzenia na rozkładanej sofie zapewniają poduszki wypełnione kieszeniowo. Dzięki ich zastosowaniu, oparcie jest nie tylko trwałe, ale i wygodne, gdyż dopasowują się do pleców w sposób ergonomiczny. Sprawnie działający automat umożliwia szybkie rozkładanie nowoczesnej sofy. Montaż oparcia odbywa się za pomocą metalowych wsuwek, a pakowny pojemnik zmieści wszystkie elementy pościeli. Na estetykę rozkładanej sofy wpływa zastosowanie ozdobnych, wytrzymałych nici, które stanowią jednocześnie element dekoracyjny.
Cechy szczególne mebla:
- Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.
- Wypełnienie siedziska stanowi bonell i pianka.
- Wypełnienie materaca stanowi bonell i pianka.
- Wypełnienie oparcia(poduszek)stanowi pianka cięta i silikon.
- Sprawnie i lekko działający automat wspomagający – wygoda rozkładania.
- Nici ozdobne – ścieg dwuigłowy.
- System kieszeniowego wypełnienia poduszek oparciowych.
- Równa powierzchnia spania.
- Duża powierzchnia spania-funkcjonalność i wygoda.
- Duży pojemnik na pościel.
- Stopki tworzywo satyna.
- Tył sofy w tkaninie meblowej.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 197 cm |
|---|---|
| Wysokość | 95 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Powierzchnia Spania | 145×197 cm |
| Szerokość siedziska | 197 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 79 cm |
| Funkcje | funkcja spania, pojemnik na pościel, rozkładanie – automat |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna bonell |
| Wyposażenie oparcia | pianka, sprężyna bonell |
| Kolor | Denver 21 Black, Loca 13 Navy, Loca 16 Taupe, Soro 90 Grey/Soro 90 Grey/MT-ST/S.Białe 2000 |
| Dostępne warianty | BRW-SO3-STREET_IV-LX_3DL |


























