Credit Agricole CA baner 1280x250 1

wypoczynek w wersji luksusowej

Kanapa Bloom

Salon to miejsce relaksu, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz seansów filmowych, maratonów z ulubionym serialem i grania w planszówki. Dlatego warto stworzyć w nim przestrzeń gotową na wszystkie te aktywności. Postaw w niej sofę Bloom, która tworzy aż 3 miejsca siedzące.
Siedzisko i materac funkcji zostały wypełnione pianką wysokoelastyczną i sprężynami falistymi profilowanymi, przez co zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla. Na co dzień docenisz też dwie duże poduszki oparciowe wypełnione pianką i silikonem, dzięki czemu dopasowuje się do ciała dając mu najlepsze podparcie. Na podłokietnikach możesz oprzeć ramiona lub odłożyć pilot.
Czym się wyróżnia sofa Blom? Bardzo przyjemną w dotyku tkaniną obiciową, która posiada powłokę ograniczającą wchłanianie płynów oraz ułatwiającą czyszczenie.
Jak przygotować mebel na noc? Sofę z funkcją spania rozłożysz szybko i wygodnie, dzięki podnośnikom. Wówczas zyskujesz powierzchnię spania w rozmiarze 147x200 cm. Łatwe przygotowanie sofy to także zasługa pojemnika na pościel, w którym możesz przechowywać poduszki i kołdrę.
Trzyosobowa sofa Bloom wsparta jest na drewnianych nogach, którą są ponadczasowe i eleganckie dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Nie można przejść obojętnie obok pikowań na poduszkach. Dodatkową ozdobą jest lamówka, która podkreśla obrys mebla

 

Cechy szczególne mebla:

  • Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
  • Pianka wysokoelastyczna oraz układ sprężyn profilowanych w siedzisku i oparciu gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania
  • Pikowane poduchy oparciowe nadają meblowi wyjątkowego charakteru
  • Ponadczasowe drewniane nogi pasujące do każdego rodzaju wnętrz
  • Duża, równa powierzchnia spania
  • Funkcja spania z podnośnikami wspomagającymi gwarantującymi lekkie i sprawne rozkładanie
  • Obszerny pojemnik na pościel
  • Bardzo przyjemna w dotyku tkanina obiciowa posiadająca powłokę ograniczającą wchłanianie płynów oraz ułatwiająca czyszczenie.

Informacje dodatkowe

Szerokość

224 cm

Wysokość

92 cm

Głębokość

97 cm

Powierzchnia Spania

147×200 cm

Szerokość siedziska

200 cm

Wysokość siedziska

46 cm

Głębokość siedziska

58 cm

Wysokość podłokietnika

60 cm

Funkcje

funkcja spania, pojemnik na pościel, rozkładanie – automat

Wyposażenie siedziska

pianka, sprężyna falista

Wyposażenie oparcia

pianka, silikon, sprężyna falista

Kolor

Solo 253, Solo 263 Blue

Kod produktu

PUS-SO3-BLOOM-LX_3DL