Z funkcją kołyski
Fotel Wonder
Z funkcją kołyski
Fotel Wonder
Fotel Wonder to czysty relaks połączony z funkcją kołyski! Fotel posiada system ręcznego rozkładania tak abyś mógł dostosować pozycję do swoich upodobań. Funkcja kołyski dopełni idealnie czas poświęcony na odpoczynek. Fotel Wonder dostępny jest w tkaninie typu Velvet dostępnej w trzech kolorach. Popularnym odcieniu zieleni butelkowej, klasycznym beżu oraz wszechstronnym popielu. Wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb!
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 75 cm |
|---|---|
| Wysokość | 90-98 cm |
| Głębokość | 95-148 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Funkcje | funkcja relaks |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Kolor | beżowy, ciemny zielony, szary |
| Dostępne warianty | V-CH-WONDER-FOT-BEŻOWY, V-CH-WONDER-FOT-C.ZIELONY, V-CH-WONDER-FOT-POPIELATY |






















































































