Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Torino
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Torino
Stylowy fotel Torino to idealne rozwiązanie dla każdego kto poszukuje nowoczesnego wzornictwa połączonego z komfortem użytkowania. Dzięki połączeniu pianki wysokoelastycznej typu HR z sprężyną falistą uzyskano wysoki komfort podczas codziennego użytkowania. Fotel Torino dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Torino dostępna jest również sofa 2os, wersalka z funkcją spania, narożnik z funkcją spania oraz ława.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 69 cm |
|---|---|
| Głębokość | 84 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | podłokietnik |
















