Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Torino II
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Torino II
Nowoczesne wzornictwo na jakie stawia producent sprawia że fotel Torino II idealnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. Dzięki połączeniu pianki wysoko-elastycznej HR z sprężyną falistą uzyskano wysoki komfort użytkowania. Fotel Torino II dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Torino II dostępna jest również sofa 2os. oraz wersalka z funkcją spania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość | 84 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, podłokietnik |
















