Wygoda i minimalizm
Fotel Pulsar
Wygoda i minimalizm
Fotel Pulsar
Fotel Pulsar jest idealny rozwiązaniem dla osób szukających komfortu o niewielkich gabarytach. Dzięki lekkiej konstrukcji fotel nie zajmuje dużej przestrzeni. Został wyposażony w regulowany podnóżek dzięki czemu Twoje nogi odpoczną po całym dniu. Obrotowa podstawa oraz ergonomiczna konstrukcja znacząco poprawia komfort użytkowania. Fotel Pulsar dostępny jest w kolorach: popiel, beż, cappucino oraz czarny. Zastosowana została eko skóra znacząco ułatwiająca dbanie o czystość fotela dzięki czemu sprawdzi się w niejednej aranżacji.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 68 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85-106 cm |
| Głębokość | 85-135 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość podłokietnika | 62 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Funkcje | fotel obrotowy, funkcja relaks |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Kolor | beżowy, cappuccino, czarny, szary |
| Dostępne warianty | V-CH-PULSAR-FOT-BEŻOWY, V-CH-PULSAR-FOT-CAPPUCCINO, V-CH-PULSAR-FOT-CZARNY, V-CH-PULSAR-FOT-POPIEL |




























