Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Perla
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Perla
Fotel Perla to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Dzięki zastosowaniu podłokietników z drewna fotel podnosi komfort siedzenia swoim użytkownikom. Fotel jest częścią kolekcji Perla w skład której wchodzi fotel, fotel bujany, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami. Fotel Perla został wyposażony w piankę typu HR oraz sprężyny faliste dla pełni komfortu użytkowania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość | 89 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | podłokietnik |




















