Pełen relaks w zasięgu
Fotel Paradise
Pełen relaks w zasięgu
Fotel Paradise
Fotel Paradise to komfort na najwyższym poziomie. Fotel posiada funkcję relaksu z elektryczną regulacją. Wystarczy jeden przycisk aby móc się w pełni zrelaksować w dogodnej pozycji. Fotel Paradise dodatkowo posiada funkcję kołyski poprawiającą poziom komfortu. Oparcie fotela dodatkowo wyposażone jest w port USB z funkcją ładowania specjalnie dla miłośników mobilnej rozrywki. Fotel Paradise posiada materiał obiciowy w postaci eco-skóry w kolorze kremowym.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 75 cm |
|---|---|
| Wysokość | 103 cm |
| Głębokość | 94 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Wysokość podłokietnika | 61 cm |
| Funkcje | funkcja relaks, płynna regulacja elektryczna wysokości zagłówka i zanóżka, funkcja kołyski, port ładowania USB |
| Materiał | metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Kolor | kremowy |
| Dostępne warianty | V-CH-PARADISE-FOT |










































