kompaktowe dopełnienie salonu
Fotel Optima
kompaktowe dopełnienie salonu
Fotel Optima
Fotel Optima jest idealny rozwiązaniem dla osób szukających komfortu o niewielkich gabarytach. Dzięki lekkiej konstrukcji fotel nie zajmuje dużej przestrzeni. Został wyposażony w regulowany podnóżek dzięki czemu Twoje nogi odpoczną po całym dniu. Obrotowa podstawa oraz ergonomiczna konstrukcja znacząco poprawia komfort użytkowania. Fotel Optima dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych dzięki czemu każdy znajdzie wersję idealną do swojej aranżacji.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 74 cm |
|---|---|
| Wysokość | 84-101 cm |
| Głębokość | 80-139 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość podłokietnika | 55 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Funkcje | funkcja relaks |
| Materiał | drewno, metal, tkanina |
| Kolor | beżowy, szary |
| Dostępne warianty | V-CH-OPTIMA-FOT- |
































