kompaktowe dopełnienie salonu
Fotel Optima 2
kompaktowe dopełnienie salonu
Fotel Optima 2
Fotel Optima 2 jest idealny rozwiązaniem dla osób szukających komfortu o niewielkich gabarytach. Dzięki lekkiej konstrukcji fotel nie zajmuje dużej przestrzeni. Został wyposażony w regulowany podnóżek dzięki czemu Twoje nogi odpoczną po całym dniu. Obrotowa podstawa oraz ergonomiczna konstrukcja znacząco poprawia komfort użytkowania. Fotel Optima 2 dostępny jest w kolorze popiel dzięki czemu sprawdzi się w niejednej aranżacji.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 74 cm |
|---|---|
| Wysokość | 84-101 cm |
| Głębokość | 80-139 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość podłokietnika | 55 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Funkcje | funkcja relaks |
| Materiał | metal, tkanina |
| Kolor | szary |
| Dostępne warianty | V-CH-OPTIMA_2-FOT- |













