Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia H
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia H
Fotel Oliwia H utrzymany jest w nowoczesnej a zarazem lekkiej stylistyce. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak sprężyny typu Bonell w połączeniu ze sprężyną falistą fotel jest wyjątkowo komfortowy podczas codziennego użytkowania. Fotel Oliwia H można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. W kolekcji Oliwia H dostępna jest również sofa 2 os z funkcją spania, sofa 2os, pufa oraz wersalka.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 98 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki |


















