Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia 11
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia 11
Stylowy fotel Oliwia 11 to idealne rozwiązanie dla każdego kto poszukuje nowoczesnego wzornictwa połączonego z komfortem użytkowania. Dzięki połączeniu pianki wysokoelastycznej typu HR z sprężyną falistą uzyskano wysoki komfort podczas codziennego użytkowania. Fotel Oliwia 11 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Oliwia 11 dostępna jest również sofa 2os z funkcją spania oraz wersalka z funkcją spania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 67 cm |
|---|---|
| Głębokość | 84 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, podłokietnik |
















