Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia 03
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia 03
Stylowy fotel Oliwia 03 to idealne rozwiązanie dla każdego kto poszukuje ponadprzeciętnej stylistyki połączonej z komfortem użytkowania. Dzięki połączeniu pianki z sprężyną falistą oraz sprężyną typu Bonel uzyskano wysoki komfort użytkowania. Fotel Oliwia 03 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Oliwia 03 dostępna jest również wersalka z funkcją spania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 71 cm |
|---|---|
| Głębokość | 85 cm |
| Wysokość | 91 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, podłokietnik |
















