Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel MAX XXII
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel MAX XXII
Fotel MAX XXII to fotel o klasycznej linii z charakterystycznie profilowanymi bokami. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.
W kolekcji MAX XXII dostępna jest również wygodna kanapa dzięki czemu stworzysz idealny zestaw do swojego salonu.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika kolorów, wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | pełne boki |




















