najwyższy poziom relaksu
Fotel Felipe
najwyższy poziom relaksu
Fotel Felipe
Potrzebujesz chwili wytchnienia, odpoczynku i komfortu? Funkcjonalny, wszechstronny i przemyślany mebel o nowoczesnym designie jest tym, czego szukasz?
Fotel Felipe szybko stanie się Twoim ulubionym meblem w salonie lub sypialni. Dzięki niemu będziesz mógł w pełni delektować się lekturą ulubionej powieści, oglądaniem filmu czy serialu. Felipe to zapadające w pamięć wzornictwo i olbrzymi komfort wypoczynku. Jego smukła sylwetka i prosta forma pozwolą Ci bez trudu dopasować go do aranżacji wnętrza.
Fotel Felipe z funkcją relaks o wymiarach 76-103 x 64/84 x 135 cm to mebel, który możesz optymalnie dopasować do swoich preferencji. Posiada on 3 pozycje rozłożenia – siedzącą, półleżącą i leżącą. W pierwszej możesz delektować się ulubioną kawą czy herbatą. Druga to idealna propozycja podczas czytania lub śledzenia zawodów sportowych, a trzecia pozwoli uciąć Ci poobiednią drzemkę.
Zastanawiasz się jak zmienić położenie oparcia i podnóżka? Nic prostszego! Chwyć za podłokietniki i dociśnij plecy. Oparcie opuści się, a podnóżek uniesie. Jeśli chcesz wrócić do pierwotnej pozycji – dociskasz nogami podnóżek. To Ty decydujesz, jak wypoczywasz, dobierając optymalne ułożenie fotela.
Fotel Felipe z funkcją relaks wypełniony jest miękką i trwałą pianką, która dopasuje się do kształtu Twoich pleców, a odporna i łatwa do czyszczenia tkanina pozwoli Ci cieszyć się jego nienaganną estetyką przez długi czas.
Wybierz kolor fotela wypoczynkowego Felipe i delektuj się codziennymi chwilami odprężenia na najwyższym poziomie.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 64 cm |
|---|---|
| Wysokość | 76-103 cm |
| Głębokość | 84-135 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Funkcje | funkcja relaks |
| Materiał | drewno, metal, tkanina |
| Kolor | beżowy, szary |
| Dostępne warianty | V-CH-FELIPE-FOT- |














































