zakochaj się w estetycznym designie!
Fotel CLOE
zakochaj się w estetycznym designie!
Fotel CLOE
Jesteś w trakcie aranżacji wnętrza salonu, sypialni, pokoju gościnnego bądź gabinetu? Szukasz elementów wyposażenia, które spełnią zarówno rolę estetyczną, jak i praktyczną? Prezentowany fotel CLOE to strzał w dziesiątkę! Wysokiej jakości wykonanie oraz stabilna konstrukcja mebla zagwarantują, że na długo zostanie on w Twoim domu!
Na fotel składa się siedzisko wykonane z pianki i sprężyn pocketowych oraz oparcie z wytrzymałej pianki. Te elementy spoczywają na trwałych, metalowych stopkach w kolorze złotym. Całość posiada wymiary 74 × 77 × 70 cm.
Użyj fotela CLOE jako elementu wyposażenia, który uzupełni Twoją aranżację. Umieszczony obok stolika, ławy, kanapy bądź narożnika stanie się nieodłącznym elementem stylowej całości. Możesz mieć pewność, że to wybór na lata!
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 74 cm |
|---|---|
| Wysokość | 77 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Szerokość siedziska | 55 cm |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, sprężyny pocket |
| Kolor | Eureka 2145 Beige, Print Piwonie 05 Ecru Black, Print Żurawie 0260-007-80/P2 White Blue |
| Dostępne warianty | BRW-FO-CLOE-ES-G3_B88E07, BRW-FO-CLOE-ES-G3_B8F85B, BRW-FO-CLOE-ES-G4_B88E0A |


































