Podstawowa forma relaksu
Fotel Ares
Podstawowa forma relaksu
Fotel Ares
Fotel Ares jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających niedużego fotela z funkcją relaksu w przystępnych pieniądzach. Fotel Ares dostępny jest w kolorze szarym zarówno w klasycznej tapicerce jak również w tkaninie typu VELVET. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie znacznie łatwiej dopasować fotel do aranżacji.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 63 cm |
|---|---|
| Wysokość | 100 cm |
| Głębokość | 76-150 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Funkcje | funkcja relaks |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Kolor | szary |
| Dostępne warianty | ARESSZ, ARESVSZ |






















