Zabudowane przechowywanie
BRW OFFICE Regał 4D2S/220
Zabudowane przechowywanie
BRW OFFICE Regał 4D2S/220
Nowoczesna forma i funkcjonalność sprawiają, że meble z kolekcji BRW Office są doskonałą propozycją do pokoi biurowych. Zabudowany regał z systemu BRW Office to miejsce na przechowywanie najważniejszych dokumentów. W tym celu wykorzystaj 3 praktyczne półki, umieszczone w górnej części mebla, oraz 2 pojemne szuflady, w których możesz schować dowolne artykuły. Za podwójnymi drzwiczkami w dolnej części mebla znajdziesz dodatkową półkę na ważne dokumenty. Regał wykonany jest w wybarwieniu dąb sonoma, a widoczne słoje drzewa dodadzą charakteru wnętrzu. Proste uchwyty ułatwiają korzystanie z mebla na co dzień. Zestaw go z pozostałymi bryłami z kolekcji Brw Office tworząc spójna aranżację gabinetu.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 79 cm |
|---|---|
| Wysokość | 221 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Ilość drzwi | 4 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Kolor | dąb sonoma |
| Materiał | folia finish, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy Hettich |
| Dostępne warianty | S173-REG4D2S/220-DSO |












