Nowoczesna stylistyka
Biurko Qubic
Nowoczesna stylistyka
Biurko Qubic
Ergonomiczne biurko Qubic w nowoczesnym stylu. Duży blat roboczy zapewnia wygodną pracę i naukę. Pod blatem zaplanowano dwie łatwo dostępne szuflady, w których wygodnie przechowasz wszystkie szkolne drobiazgi. Jest tu również szafka z drzwiami, w której znajdziesz dwie pojemne półki na książki, podręczniki i inne drobiazgi.
Biurko wyróżnia się ciekawym designem – geometryczny kształt, fronty wsunięte pod korpus oraz trzy kolory – szarość, dekory o barwie drewna i surowej stali tworzą niepowtarzalny kubistyczny patchwork. Nowoczesny charakter bryły podkreślają dodatkowo kształtne, metalowe uchwyty i niewysokie podpory. W komplecie jest oświetlenie ledowe bryły.
Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 120 cm |
|---|---|
| Wysokość | 82 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Kolor | dąb artisan/silk flou/raw steel |
| Oświetlenie | w standardzie |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | QB-08 |






















