Komody, szafy, szafki rtv 25% – 35% taniej w Black Red White

Promocja „Komody, szafy, szafki rtv 25% – 35% taniej”  dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 24.05 do 5.06.2019 albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „Transport GRATIS!!!”. Istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym na dogodnych warunkach. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Promocje obowiązują w wybranych salonach. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Komody, szafy, szafki rtv 25% – 35% taniej” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolekcja Holten

Spójrz, jak ciepłe blaty w kolorze drewna ciepło otulają minimalistyczne bryły, akcentując nieskazitelny kolor i lśniącą powierzchnię lakierowanych frontów. To jednak nie wszystko. Pokochasz tę kolekcję nie tylko za styl, ale też za to, z jaką lekkością domykają się fronty.

Kolekcja BARI

Lakierowane na wysoki połysk białe fronty w subtelnej oprawie bejcowanego drewna. Połączenie niezwykle eleganckie – jak wszystko, co kojarzy nam się z włoskimi miastami i tamtejszym designem. Elementy drewniane są tak delikatne, że nawet pakowane szafki prezentują sie lekko. Wrażenie to potęgują zaokrąglone krawędzie mebli.

Kolekcja BERGEN

Twój azyl musi mieć niepowtarzalny charakter. Jeśli chcesz, by tchnął spokojem i stylową elegancją, wybierz kolekcję Bergen. Orginalny kolor drewna oraz bardzo ciekawa forma to jej cechy rozpoznawcze. Przyjrzyj się detalom, subtelnie „wyciętym” bokom brył. Oto nieoczywiste meble do nieoczywstych wnętrz..

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.