Meble i kuchnie taniej o VAT

Meble i kuchnie taniej o VAT w Black Red White

Promocja „Meble i kuchnie taniej o VAT” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 6.06 do 19.06.2019 albo do wyczerpania zapasów. W promocji tysiące mebli i nie tylko. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą poza promocją „Transport GRATIS!”.  Oferta obowiązuje w naszym salonie i na stronie www.brw.pl. Szczegółowy regulamin promocji w salonie i na www.meblemetro.com.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kuchnia Family Line – PLATE

Kuchnia PLATE to nowoczesne fronty dostępne w kolorach dąb wenge oraz w kolorze dąb bielony. Kuchnia segmentowa daje wiele możliwości aranżacji. Oprócz standardowych modułów dostępne są moduły cargo zarówno w wysokości 86 cm jak i pełnego słupka 206 cm.

Kolekcja LUCA BABY

Kolekcja Luca Baby to meble, dzięki którym urządzisz bajkowy pokój dla swojej pociechy. Proste i bielone meble pozwolą stworzyć przytulną, sprzyjającą wypoczynkowi przestrzeń. Tak neutralną bazę zawsze możesz wzbogacić o kolorowe akcenty, by nadać wnętrzu oryginalnego charakteru.

Kolekcja BERGEN

Twój azyl musi mieć niepowtarzalny charakter. Jeśli chcesz, by tchnął spokojem i stylową elegancją, wybierz kolekcję Bergen. Oryginalny kolor drewna oraz bardzo ciekawa forma to jej cechy rozpoznawcze. Przyjrzyj się detalom, subtelnie „wyciętym” bokom brył. Oto nieoczywiste meble do nieoczywistych wnętrz.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.