/* Napisz kod button */

Black Red White

Materace i łóżka tapicerowane do 30% taniej

Odwiedź nas. Pomożemy Ci w wyborze materaca.

Sprawdź już teraz!

Sen to podstawa dobrego wypoczynku.

Promocja „Listopadowy spadek cen” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 2.11 do 14.11.2019 albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „Transport GRATIS!!!”. Istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Listopadowy spadek cen” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Łóżka

Tapicerowane

 Zdrowy, spokojny sen do podstawa udanego dnia. Wygodne łóżko będzie gwarantem Twojego komfortu. Poranne pobudki przestaną być koszmarem, a długie wieczory spędzone w łóżku staną się spełnieniem marzeń. Sypialnia to miejsce wypoczynku i relaksu. 

Komfortowe

Materace

Sen to podstawa dobrego wypoczynku. To od niego w głównej mierze zależy jaki będzie kolejny dzień. Aby wyjątkowo wypocząć potrzebny jest odpowiedni materac. Materac idealnie dopasowany do twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz materace zarówno piankowe, lateksowe oraz sprężynowe. Twój wypoczynek zależy od Ciebie! 

usługi metro

Usługi przygotowane z myślą o Tobie

Transport mebli pod wskazany przez ciebie adres

W dogodnym terminie, o konkretnej godzinie i to w dodatku GRATIS!*

* Szczegóły promocji Transport GRATIS do zobaczenia tutaj.

Usługa wniesienia na dowolne piętro

Nie musisz martwić się o wniesienie mebli. Dodatkowa usługa w przystępnej cenie.

Montaż mebli u klienta

Fachowy montaż przez specjalistów zapewni Ci spokój i długotrwałe użytkowanie.

W przypadku montażu usługa wniesienia GRATIS!

Cenimy Twój czas dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szeroką gamę usług. Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz zarówno czas, siły oraz będziesz mieć większy spokój ducha. Nasi specjaliści są przeszkoleni w zakresie prawidłowego skręcania mebli jak i ich regulacji czy ustawiania. Dzięki montażowi przeprowadzonemu przez naszą załogę masz pewność poprawnego montażu zakupionych u nas mebli zapewniając sobie długotrwałe użytkowanie. 

 

Transport GRATIS!

Do każdego zakupu o wartości rachunku powyżej 1000 zł dodajemy transport GRATIS! Transport dokonywany jest w obrębie 25 km od naszego sklepu.

W przypadku odległości większej niż 25 km zastosowanie ma cennik usługi transportowej. Usługą transportową w promocji Transport GRATIS objęte są również produkty promocyjne oraz wyprzedaże. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w naszym salonie oraz telefonicznie bądź drogą elektroniczną.