• Kolekcja Chrome
  • Kolekcja Chrome
  • Kolekcja Chrome

Kolekcja Chrome – MEBDOM

Kolekcja Chrome została zaprojektowana z myślą o niepowtarzalnych, ultranowoczesnych wnętrzach. To gra połysku i intensywnej barwy drewna. To fascynujący świat designu.  To wnętrzarskie szaleństwo.

Kolekcja Chrome zaprezentowana przez MEBDOM to najwyższej klasy piękno z niebagatelną stylistyką. Zaprojektowana została z myślą o najnowszych trendach. Producent połączył piękne lakierowane fronty z szklanymi blatami. Dla klientów wolących bardziej stonowane kolekcje istnieje alternatywa w postaci naturalnej okleiny. Całość została uzupełniona o system otwierania frontów i szuflad bezdotykowy. Solidności kolekcji Chrome dodają elementy nośne wykonane z profili ze stali nierdzewnej polerowanej o przekroju 80 x 20.

Komoda CR04, CR05, CR06 Chrome

Komody będąca idealnym rozwiązaniem pod telewizor. Dzięki zastosowanym materiałom komoda CR04, CR05 oraz CR06 będzie idealnie współgrać z nowoczesnymi telewizorami. Czarne szkło na górze będzie idealnie komponować się z obudową super cienkich telewizorów a stalowe nóżki będą nawiązywać do chromowanych stopek jakie producenci często wykorzystują w swoich urządzeniach.

Witryna CR13 Chrome

Witryna CR13 idealna miejsce na eksponowanie swojej zastawy, szkła lub innych dekoracji. Dzięki jakości wykonania oraz nowoczesnemu wzornictwu witryna z kolekcji Chrome przykuje uwagę nie jednego gościa.

Stół SCR, ława LCR, krzesła K87 Chrome

W kolekcji Chrome dostępne są również Stół SCR oraz Ława LCR będące dopełnieniem ultranowoczesnej kolekcji. W zależności czy będą Państwo wyposażać salon czy pokój dzienny kolekcja Chrome sprawdzi się wyśmienicie.

Uzupełnieniem kolekcji jest krzesło K87 idealnie nawiązujące stylistyką do mebli z kolekcji Chrome. Dzięki swojej konstrukcji jest ono bardzo wygodne oraz wyjątkowo solidne.

Klientów zainteresowanych niesamowitą kolekcją Chrome od Mebdomu zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze wariantu kolorystycznego jak i przy doborze odpowiednich brył.

Dla klientów poszukujących nieco innych stylizacji producent w swojej ofercie posiada wiele wariantów od klasycznych rozwiązań po nowoczesne. Kolorystyki jasne, ciemne, stonowane nie będą najmniejszym problemem.